O nas

Witamy w Fair Underlay – rozwijającej się, polskiej marce profesjonalnych podkładów podłogowych. W ramach Fair Packaging Group posiadamy silne zaplecze technologiczne i wieloletnie doświadczenie w spienianiu i przetwarzaniu polietylenu. Od 2003 roku rozwijamy nasze kompetencje w zakresie standardów i wymagań branży podłóg laminowanych, warstwowych oraz winylowych. Badania trendów rynkowych oraz zorientowanie na potrzeby Klienta pomogły nam opracować wyjątkową ofertę produktową o doskonałym stosunku jakości do ceny.

Z dumą prezentuję wyniki naszej intensywnej, kilkuletniej pracy, zarówno w zakresie rozwoju produktów, jak i komunikacji. Wszystko to nie byłoby możliwe bez doskonałego zespołu, który mam przyjemność prowadzić, począwszy od produkcji, zakupów, zarządzania jakością, obsługi klienta, rozwoju produktu, marketingu, aż po sprzedaż.

Zapraszam do poznania nowej gamy produktów Fair Underlay, podzielonej na linie: BASE, SPECIAL, MAX, LVT oraz EXTREME. Znajdź unikalne wartości w zakresie użyteczności oraz trwałości. Wybierz idealny podkład podłogowy dostosowany do Twoich potrzeb lub pozwól nam wybrać za Ciebie – skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i zdaj się na rekomendacje naszych ekspertów. W laboratorium Fair Underlay możemy wykonać dla Ciebie niezbędne badania, aby porównać kluczowe parametry produktów dostępnych na rynku. Zostań naszym partnerem, ponieważ stawiamy partnerstwo ponad sprzedaż. Zacznij korzystać z naszego unikalnego wsparcia marketingowego i narzędzi, których nie zaoferuje Tobie żadna inna firma obecna na rynku.

To dopiero początek – nie przegap swojej szansy i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Fair Underlay – po prostu fair.

Mateusz Prętki

Prezes Zarządu

Nasze laboratorium

W 2016 roku Fair Underlay uruchomiło własne laboratorium badawcze. Współpracujemy z wysokiej klasy
specjalistami oceniającymi wszystkie istotne parametry produktów. Laboratorium przeprowadza
zarówno standardowe testy zgodności, jak i testy jakościowe w procesie produkcji oraz opracowywania
nowych produktów.

Począwszy od roku 2017, umożliwiliśmy producentom, którzy nie posiadają wiedzy, doświadczenia
i zaawansowanych urządzeń pomiarowych, aby przeprowadzali szereg profesjonalnych testów
produktów zgodnie z europejskimi standardami i normami bezpośrednio w laboratorium Fair Underlay.

RWS Barrier®

Opatentowana technologia RWS Barrier jest podstawowym materiałem bazowym podkładów podłogowych klasy premium z linii EXTREME, produkowanych przez Fair Underlay. Dzięki innowacyjnemu procesowi produkcyjnemu opracowaliśmy materiał, który wyznacza nowe, najwyższe standardy w zakresie parametru RWS (poprawy akustycznej – eliminowania odgłosów kroków), osiągając wartości do 40%.


Podkłady oparte na RWS Barrier należą do kategorii ciężkich mat o gęstości powyżej 900 kg / m3 posiadających bardzo wysokie parametry odporności na obciążenia (CS) – aż do 350 kPa. Dzięki recepturze materiału, która jest tajemnicą firmy i jest chroniona przez międzynarodowe prawo własności intelektualnej, produkty Extreme Line są także doskonałymi przewodnikami cieplnymi, co stawia je na czele produktów zalecanych do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

RWS Barrier uzyskał pozytywną ocenę emisyjności związków szkodliwych (VOC) w najwyższej klasie A+, co gwarantuje ich bezpieczne stosowanie w budownictwie mieszkalnym, a jego parametry akustyczne zostały potwierdzone niezależnymi badaniami w Instytucie EPH GmbH w Dreźnie. Wszystkie parametry produktu zostały przebadane zgodnie z zaleceniami EPLF i według rekomendowanych metod badawczych. Ponad 97% składników technologii RWS Barrier jest pochodzenia naturalnego. Produkt w 100% podlega recyklingowi i jest przyjazny dla środowiska.

Inne powszechnie dostępne podkłady klasy premium (w tym najdroższe podkłady na bazie poliuretanu) osiągają wartości RWS między 12 a 26%. Po wprowadzeniu produktów z RWS Barrier, podkłady bazujące na PU stały się jedynie produktami o średniej wydajności wyciszania odgłosów kroków na podłodze.

Nasz zasięg

 

Zobacz również

O nas

Partnerzy