Fair Packaging Group postanowiła odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku i przystosować linie technologiczne pod produkcję maseczek ochronnych, wprowadzając jednocześnie nową markę produktową – Fair Hygienics. Zadaniem nowej marki jest zapewnienie dostępu do materiałów ochrony osobistej polskim i zagranicznym przedsiębiorcom.

FH-02

maseczka ochronna wielokrotnego użytku

Pierwszym produktem wprowadzonym na rynek jest maseczka wielorazowego użytku FH-02. To wygodne w użytkowaniu maseczki, nieprzeznaczone do użytku medycznego, ale zmniejszające ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych przenoszonych drogą kropelkową. Z powodzeniem mogą być stosowane w sklepach wielkopowierzchniowych, zakładach produkcyjnych, halach, magazynach czy szkołach.

Jesteśmy organizacją silnie zorientowaną na jakość. Dlatego nasz produkt wykonany jest z włókniny polipropylenowej typu SpunBel o gęstości 70g/m2. Materiał ten posiada certyfikat OEKOTEX STANDARD 100.

Ponieważ posiadamy mocno rozwinięty dział badań i rozwoju, macie Państwo gwarancję, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy i normy bezpieczeństwa.

DANE TECHNICZNE

Maseczki FH-02 zostały wykonane z tkaniny SpunBel o gęstości 70g/m2, która posiada certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100. Materiał ten został przebadany w akredytowanym laboratorium Hohenstein HTTI i został dopuszczony do stosowania w artykułach mających bezpośredni kontakt ze skórą oraz artykułach dziecięcych.

Maseczki FH-02 są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka oraz negatywny wpływ na środowisko, m. in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Maseczki ochronne FH-02 będą dostarczane w opakowaniach zbiorczych po 10 szt.

Stosujemy następujące indeksy wyrobów gotowych oznaczenia opakowań:
FH-02-SP → Opakowanie jednostkowe 10 szt.
FH-02-KA → Opakowanie transportowe 5000 szt. (500 opakowań jednostkowych).

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów bądź bezpośrednio zamówienia, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego.

KONTAKT KRAJOWY

KONTAKT ZAGRANICZNY

Instrukcja stosowania naszych maseczek FH-02

Materiały do pobrania

NEWSLETTERZapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą